The Scott Garden Kuala Lumpur by BeeStay Management

( ex. Scott Garden @ Old Klang Road By Beestay 5 Pax )
Kuala Lumpur
Aparthotel The Scott Garden By Beestay Management
6.7 menyenangkan
64 ulasan

The Scott Garden Kuala Lumpur by BeeStay Management

The Scott Garden, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Terletak di daerah Grunerlokka, 3.7 km dari Arena Mega Star, The Scott Garden Kuala Lumpur by BeeStay Management mempunyai sebuah kolam renang dan pemandangan bandar. Tempat letak kenderaan persendirian percuma juga boleh didapati di tapak.
Universiti Malaya adalah kurang dari 3.6 km jauhnya. Hotel ini berjarak kurang dari 5 km dari pusat bandar Kuala Lumpur, bersebelahan dengan Starbucks @ The Scott Garden. Wooburn Moor, hentian bas Pasar Jalan Klang Lama berjarak 5 minit berjalan kaki.
Hartanah ini menyediakan 10 bilik tamu yang dilengkapi dengan meja tulis dan ruang duduk untuk penginapan yang menyenangkan di Kuala Lumpur. Ia datang dengan cerek elektrik, peti sejuk dan peralatan dapur serta bilik mandi dengan bidet, tandas berasingan dan mandi.
Restoran berdekatan, seperti Nando's dan Meng Kee restaurant sangat mudah diakses.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Kecergasan/Gim
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Tarikan
  • Gasing Hill - 1.5 km
  • Buddhist Maha Vihara - 3.9 km
  • National Museum - 4.9 km
  • Istana Negara - 5 km
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 28 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 6 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • Wi-Fi
  • Tempat letak kereta
  • Daftar masuk/keluar VIP
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan
  • Keselamatan 24-jam
  • Lif
  • Mesin ATM/Tunai
  • Akses kunci

Makan

  • Cerek elektrik
  • Alat memasak/Dapur

Riadah & Sukan

  • Kolam renang luaran
  • Kerusi berjemur
  • Kawasan taman
  • Pusat kecergasan

Perkhidmatan

  • Kedai/perkhidmatan komersil

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Kawasan duduk
  • Meja makan
  • Kemudahan menyeterika
  • Mesin basuh
  • Kelengkapan peribadi percuma
  • Lantai berkarpet
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Kecergasan/Gim
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 22:00
Daftar keluar: sehingga 11:00
  • Kanak-kanak dan katil tambahan
  • Tiada katil tambahan disediakan di dalam bilik.
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Sa 4 Jul
Ah 5 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur